Kariyer

Avukat İş Başvurusu


 
 

Kendinizden daha zeki insanlar ile çalışın, akıllı insanları ancak kültür ve değerler sistemiyle yönetebilirsiniz.

Jack Ma

Avukat İş Başvurusu

Juris, bulunduğumuz çağa damgasını vuran küreselleşme, teknolojik gelişmeler, hız ve rekabet ortamında iş dünyasının kuralları sürekli yeniden belirlenirken, rekabet ortamında fark yaratan unsuru kopyalanamaz nitelikli insan olarak görür. Bu süreçte yetenekli ve özgün insanlarla çalışabilmek ve paylaşabilmek için yeteneklerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri değerler platformu olma gayretindedir.

Juris Hukuk ve Danışmanlık olarak; üretken, etkin, bilgili, kendini hukuk alanında geliştirmek isteyen ve ortak vizyonumuzu paylaşabilecek avukatlar ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çalışırken tecrübelerimizi paylaşmanın yanı sıra, birlikte öğrenmeyi çalışma hayatımızın bir parçası haline getiriyoruz.

  • Hukuk alanında yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak,
  • En az 2 yıl hukuk alanında tecrübeye sahip olmak,
  • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak,
  • Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilmek (IELTS 7.0 veya üstü ya da bunun TOEFL eşiti),
  • Mesleki gelişim için kararlı olmak,
  • Temsil kabiliyeti yüksek ve ileşime açık olmak

Başvurularınıza mesleki gelişiminizden beklentilerinizi, çalıştığınız ve çalışmak istediğiniz alanları eklemenizi rica ediyoruz.

İş Başvuru Formu


Sadece PDF, DOC, DOCX veya RTF formatları yüklenebilir.

Juris Hukuk ve Danışmanlık’ın; Aydınlatma Metni kapsamında, iletişim kurduğum konuya ilişkin olarak kişisel verilerimi makul süre içerisinde saklayabileceklerini, iletişim kurma amacına uygun olarak kişisel verilerimi işleyebileceklerini anladım.