Kariyer

Stajyer Avukat Başvurusu


 
 

Kendinizden daha zeki insanlar ile çalışın, akıllı insanları ancak kültür ve değerler sistemiyle yönetebilirsiniz.

Jack Ma

Stajyer Avukat İş Başvurusu

Juris, bulunduğumuz çağa damgasını vuran küreselleşme, teknolojik gelişmeler, hız ve rekabet ortamında iş dünyasının kuralları sürekli yeniden belirlenirken, rekabet ortamında fark yaratan unsuru kopyalanamaz nitelikli insan olarak görür. Bu süreçte yetenekli ve özgün insanlarla çalışabilmek ve paylaşabilmek için yeteneklerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri değerler platformu olma gayretindedir.

Gelecekteki meslektaşlarımız stajyerlerimize yol arkadaşlığı yapmaktan, bilgilerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

  • Sürekli öğrenme, araştırma ve geliştirmeye inançlı olmak,
  • Akademik faaliyetlere devam etmek ve uygulamları takip etmek,
  • Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilmek (IELTS 7.0 veya üstü ya da bunun TOEFL eşiti),
  • İletişim kabiliyeti ve sorun çözme yeteneğine sahip olmak,
  • Takım çalışmasına açık olmak,

Başvurularınıza mesleki gelişiminizden beklentilerinizi, çalıştığınız ve çalışmak istediğiniz alanları eklemenizi rica ediyoruz.

Başvurularınızı, ofisimizin yetenek yönetimi sistemi içinde şeffaf bir şekilde değerlendiriyoruz. Başvurularınız gizli tutulacaktır. Başvurularınız için: iletisim@jurishukuk.com

İş Başvuru Formu


Sadece PDF, DOC, DOCX veya RTF formatları yüklenebilir.

Juris Hukuk ve Danışmanlık’ın; Aydınlatma Metni kapsamında, iletişim kurduğum konuya ilişkin olarak kişisel verilerimi makul süre içerisinde saklayabileceklerini, iletişim kurma amacına uygun olarak kişisel verilerimi işleyebileceklerini anladım.