Yasal Uyarı


Bu web sitesi Juris Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hakkında bilgiler içermekte olup bilgilendirme amacı taşımaktadır. Web sitesinde yer alan bilgi, belge, içerik ve dokümanlar hukuki tavsiye ve görüş olarak yorumlanamayacağı gibi herhangi bir beyan, garanti ve tavsiye niteliği taşımaz.

İş bu web sitesi içerikleri, avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaya davet, hukuki tavsiye veya hizmet sunma teklifi şeklinde değerlendirilemez.

Juris Hukuk ve Danışmanlık iş bu web sitesine yer alan bilgi, belge, içerik ve dokümanlara dayanarak gerçekleştirilecek işlemlerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek hak kayıplarından dolayı herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Juris Hukuk ve Danışmanlık’dan bilgi almak vs. amaçla gönderdiğiniz e-postalar, Juris Hukuk ve Danışmanlığın tarafınızı temsil etme zorunluluğuna sebebiyet verdiği anlamına gelmeyeceği gibi Juris Hukuk ve Danışmanlık ile tarafınız arasında avukat-müvekkil ilişkisi de kurmaz. /p>

Web sitesi içeriğinde yer alan her türlü bilgi, belge, içerik, doküman ve tüm materyaller ile ilgili fikri mülkiyet hakları Juris Hukuk ve Danışmanlığa ait olup yazılı olur almadan kopyalanamaz, yayınlanamaz çoğaltılamaz, web sitesinin ana sayfa dışındaki sayfalarına bağlantı oluşturulamaz veya kullanılamaz.

© 2015. Tüm hakları saklıdır.